سوالات متداول

گیلیم سایتی برای خرید و فروش ویلا، زمین و آپارتمان است. شما در گیلیم می‌توانید آگهی‌های خود را ثبت کنید یا از بین صدها فایل بارگذاری شده، ملک خریداری کنید. آژانس‌ها و اشخاص می‌توانند در این پلتفرم به راحتی آگهی ثبت کنند.

سایت گیلیم از سال 1400 فعالیت جدی خود را در زمینه خرید و فروش ملک در شهرهای شمالی و دیگر کلان شهرها آغاز کرد. هدف اصلی مجموعه گیلیم، ساخت بستری ایمن و مطمئن برای سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک لوکس در شهرهای شمالی است. اما گیلیم به جز شهرهای شمالی، در شهرهایی مثل دماوند و تهران هم فعالیت می‌کند.

بله، مشاورانو صاحبان املاک با ساخت پنل در سایت گیلیم می‌توانن آگهی‌های خود را در معرض دید هزاران نفر قرار دهند.

مجموعه گیلیم به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش ویلا و زمین لوکس و ارزان قیمت در شهرهای پرطرفدار شمالی فعالیت می‌کند. اما آگهی‌های گیلیم علاوه بر شهرهای شمالی،  استان تهران و دماوند هم شامل می‌شود.

با ورود به صفحه اصلی سایت یا بخش جستجوی آگهی می‌توانید استان، شهر، محدوده قیمت و دیگر فیلترها را انتخاب کرده و روی جستجو کلیک کنید.

در صفحه اصلی سایت بخش‌هایی با عنوان آگهی‌های اخیر و آگهی‌های پر طرفدار نمایش داده شده است. با کلیک بر روی “مشاهده آگهی‌ها” در صفحه اصلی می‌توانید تمام آگهی‌های ثبت شده در سایت گیلیم را مشاهده کنید.

بله،‌از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه گیلیم که آن را از سایر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند؛ نظارت مستقیم کارشناسان گیلیم بر روی آگهی‌ها است. تمام گهی‌های ثبت شده در سایت گیلیم از نظر سلامت بررسی شده و کارشناسان ما از مرحله بازدید ملک یا انتقال سند همراه خریداران هستند.

با ثبت آگهی در گیلیم، نماینده املاک شوید

در گیلیم بهترین آگهی‌های خرید و فروش ملک را مشاهده کنید.